Stok mevcut değil
SKU
AI10010

Aim Çanta Sele Altı Randonneur X2 Large

Büyük boyutu sayesinde her türlü eşyanızı rahatlıkla taşıyabileceğiniz aim sele çanta randonneur x2 large ürünümüz sizlerin memnuniyeti için tasarlanmıştır.
Özel Fiyat 88,00 ₺ Normal fiyat 104,01 ₺

Türkiye’de bisiklet kullanımı ile ilgi olumlu örnekler bulunmaktadır. Bazı şehirlerde coğrafi özelliklerin daha elverişli olması nedeniyle bisikletli yaşam kültürü oluşmuştur. Yerel yönetimlerin bu güzel gelişmelere katkısı büyüktür. Azımsanmayacak sayıda kişi tarafından bisiklet ulaşım aracı olarak kullanılmaktadır. Bisiklet kullanımı yaygınlaştıkça trafik sorunu ortadan kalkacaktır. Ulaşım, otomobil hâkimiyetinden çıkmaya başlamıştır. Bisikletli yaşamın bir bölgede ya da şehirde benimsenmesi o bölgenin refah seviyesini de yükseltmektedir. Aim olarak bu amaca hizmet etmekteyiz.

Sele Çanta Randonneur X2 Large Özellikleri;

·Tüm standart bisiklet selelerine uyum sağlamaktadır.

·Geniş cepleri sayesinde uzun mesafeli bisiklet turlarında ihtiyacınız olan eşyalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

·Uzun ve kısa mesafeli bisiklet turları için yeterli genişliğe sahiptir.

·Kolay bir şekilde montaj edilebilir.

Bu ürünümüz şık tasarımlı ve kullanışlı bir sele altı çantasıdır. Büyük boyutu sayesinde her türlü eşyanızı rahatlıkla taşıyabileceğiniz aim sele çanta randonneur x2 large ürünümüz sizlerin memnuniyeti için tasarlanmıştır. Geniş ürün yelpazesine sahip markamızda her türlü araç aksesuarını bulmanız mümkündür.

Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Aim Çanta Sele Altı Randonneur X2 Large
Marka
Aim
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Aim Çanta Sele Altı Randonneur X2 Large
Değerlendirmeniz
To Top