SKU
AI04400

Sele Kılıfı Gel Medium

Mevcut selenizde maksiumum konfor arayışı içindeyseniz, aim sele kılıfı gel medium medium tam olarak ihtiyacınız olan şey.
Özel Fiyat 51,00 ₺ Normal fiyat 59,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Sele Kılıfı Gel Medium
Marka
Aim

Gerek spor gerek ulaşım amaçlı sık tercih edilen bir ulaşım aracı haline gelen bisikletler hayatımızı kolaylaştırmakta oldukça başarılı. Sağlıklı yaşamın gereklerinden biri olan spor, bisikletlerle çok daha zevkli bir hal alıyor. Bisikletler sayesinde spor yapmak için spor salonlarına para ödemek zorunda kalmıyor, sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo verebiliyorsunuz. Ayrıca bir yerden bir yere ulaşım sağlarken, trafikte saatlerce beklemeden istediğiniz yere keyifli bir yolculuk gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullanım amacınız ne olursa olsun bisikletle yolculuk yapmanın zevki rahat bir oturuş sağlamanıza bağlı. Mevcut selenizde maksiumum konfor arayışı içindeyseniz, aim sele kılıfı gel medium medium  tam olarak ihtiyacınız olan şey.

Sele Kılıfı Gel Medium Medium Özellikleri;

·Sürüş sırasında konfor seviyenizi yükseltir.

·Fonksiyonel bir üründür kolayca selenize takıp çıkarılabilir.

·Jel yapısı sayesinde vücudunuzu yormaz.

·Tüm standart bisiklet selelerinde kullanılabilir.

·Uzun ve kısa mesafeli bisiklet turları için uygundur.

·Uygulanan basıncı azaltarak daha rahat bir oturuş sağlar.

Sürüş zevkinizi artırmak için aim marka ürünlerimizi deneyebilirsiniz. Web sitemizi inceleyerek diğer ürünlerimiz hakkında da detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sizin için en uygun seçenekler en uygut fiyatlarda bulunmaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Sele Kılıfı Gel Medium
Değerlendirmeniz
To Top