SKU
1286HRNA46600

Sele Seta Sport Siyah Men

Sele s. Royal seta sport siyah men model ürünümüz, son zamanların en fazla tercih edilen ürünlerinden.
Özel Fiyat 89,00 ₺ Normal fiyat 106,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Sele Seta Sport Siyah Men
Marka
Selle Royal

Kimileri için spor, kimileri için bir yaşam biçimi olan bisiklet kullanımı, gün geçtikçe artıyor. Özellikle kalabalık şehirlerde kullanılan bisikletler, her yaş grubunun tercihi haline geldi. Günden güne artan bu ilginin kaynaklarından biri de SELLE ROYAL. Kaliteli hizmet güvencesi veren markamızla, bisiklet sevenleri teknoloji ile buluşturuyoruz.

Her yaşa ve cinsiyete hitap eden ürünlerimizle, bisikletlerinize tarz ve kalite getiriyoruz. Bisikletin önemli bölümlerinden ve yedek parçalarından olan seleleri en dayanıklı malzemelerden üretiyoruz. Sele s. Royal seta sport siyah men model ürünümüz, son zamanların en fazla tercih edilen ürünlerinden. Erkek kullanıcılar için ürettiğimiz modelimizin birbirinden ergonomik özellikleri bulunuyor.

Sele S. Royal Seta Sport Siyah Men Özelikleri;

·         Erkek kullanıcılar için özel tasarım

·         Rahatlık ve kalite güvencesi

·         Zorlu hava ve yol dayanıklılığı

·         Renk ve boyut seçeneği

·         Kolay ayarlanabilir özellik

·         Ağırlık taşıma kalitesi

·         Hafif ve kolay montaj seçeneği

En iyi özellikleri bir araya getirdiğimiz ürünlerimizi ve benzeri birçok model çeşidini internet sayfamızdan araştırabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ve dayanıklılık güvencesi ile çalışıyoruz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Sele Seta Sport Siyah Men
Değerlendirmeniz
To Top