Sadece 1 kaldı
SKU
IRDM610SGSL

Shimano Arka Aktarıcı 10s Black SGS RD-M610 Deore T-Nor Shadow

Shimano gibi bisiklet parçaları konusunda uzmanlaşmış markalar bulunmaktadır. Uzun yıllardır her bisiklet parçasını Shimano güvencesi ile satın alabilmektesiniz.
Özel Fiyat 319,51 ₺ Normal fiyat 355,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Arka Aktarıcı 10s Black SGS RD-M610 Deore T-Nor Shadow
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisiklet kullanımı, birçok hastalıktan sizi koruyarak daha uzun ve kaliteli bir yaşamınız olmasını sağlar. Ömrü uzatan bu spor, başta kilo verme, kalp ve akciğer hastalıkları ve psikolojik rahatsızlıklara iyi gelmektedir. Bu derece sağlıklı bir spor olan bisiklet büyük kitlelerce ilgiyle takip edilmektedir.

Shimano Rear Derailleur 10s Black SGS RD-M610 Deore T-Nor Shadow Özellikleri

Shimano gibi bisiklet parçaları konusunda uzmanlaşmış markalar bulunmaktadır. Uzun yıllardır her bisiklet parçasını Shimano güvencesi ile satın alabilmektesiniz. Shimano Rear Derailleur 10s Black SGS RD-M610 Deore T-Nor Shadow ürününün özellikleri ;

  • Ürün parlak siyah renktedir.
  • Arka vites değiştiricisi kategorisindedir.
  • MTB tip bisikletler için kullanılmaktadır.
  • 10 vites zincir tipi ile uyumludur.
  • Toplam makas kapasitesi 45 T.
  • On bike kullanım içindir.

Bu ürünü internet üzerinde bulabilirsiniz. Şu an için ihtiyacınız yoksa ürünü favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede ürünün fiyatı düştü ise bundan haberdar olabilirsiniz. Birçok sitede vade farksız olarak 9’a kadar taksit imkanınız bulunmaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Arka Aktarıcı 10s Black SGS RD-M610 Deore T-Nor Shadow
Değerlendirmeniz
To Top