SKU
ERDM310DL

Shimano Arka Aktarıcı 7/8s Siyah SGS RD-M310 Altus

Arka Aktarıcı 7/8s Siyah SGS RD-M310 Altus bu özellikleri aracılığı ile bisikletinin performansını kat ve kat üs bir seviyeye çıkartacaktır.
Özel Fiyat 127,62 ₺ Normal fiyat 141,80 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Arka Aktarıcı 7/8s Siyah SGS RD-M310 Altus
Marka
Shimano

Shimano arka aktarıcılar ile kısa bir süre içerisinde bisikletinizin performansını bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Arka aktarıcı kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli okta bisikletin türüdür. Örneğin uzun yol için tasarlanan bisikletlerde ve dağ bisikletlerinde daha kuvvetli bir yapıya sahip olan arka aktarıcıların kullanılmasına önem verilmektedir.

Arka Aktarıcı Özellikleri

  • Ürün alüminyum ve çelikten imal edilmiş olan bir karışım olarak karşımıza çıkarılmaktadır.
  • Ağırlığı yaklaşık olarak 300 gramdır. Bu miktar oldukça hafif bir yapıda olduğu için sizin performansınızı olumsuz yönde etkilemeyecektir.
  • Vites atarken sorunsuz şekilde işlem gerçekleştirmeniz bu arka aktarıcı sayesinde mümkün kılınacaktır.
  • Renk atma ua da solma gibi bir durum olmayacağı gibi aynı zamanda bisikletinizin de dış görünümünü bozmayacak ve hatta onu daha şık bir hale getirecektir.

Arka Aktarıcı 7/8s Siyah SGS RD-M310 Altus bu özellikleri aracılığı ile bisikletinin performansını kat ve kat üs bir seviyeye çıkartacaktır. Bisikletlerinizi bu yedek parçalar aracılığı ile çok daha donanımlı bir hale getirebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Arka Aktarıcı 7/8s Siyah SGS RD-M310 Altus
Değerlendirmeniz
To Top