SKU
ERDM360SGSL

Arka Aktarıcı 7/8s Siyah SGS RD-M360 Acera

Arka Aktarıcı 7/8s Siyah SGS RD-M360 Acera sayesinde bu özellikleri bisikletinize kazandırma imkanını elde edebilirsiniz.
Özel Fiyat 104,01 ₺ Normal fiyat 123,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Arka Aktarıcı 7/8s Siyah SGS RD-M360 Acera
Marka
Shimano

Shimano markasının üretmiş olduğu arka aktarıcılar sayesinde bisikletinizin performansını üst bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Özellikle dağ bisikletleri kullanıyorsanız sizin için hız kazanmak ve dengenizi korumak daha da büyük öneme sahiptir. Shimano markası uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz ve kullanırken de hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız arka aktarıcılardan bir tanesidir.

Arka Aktarıcı Özellikleri

  • Makara kafesinin boyutu oldukça uzundur. Bu nedenle kullanım sırasında bir aksaklık yaşama olasılığınız en aza indirilmektedir.
  • 7 veya 8 vitesli olan bisikletlerde kullanılabilmektedir.
  • Vitesler arası geçiş yapmanızı ve hız kazanmanızı kolaylaştıracak olan bu parça garantili bir şekilde satışa sunulmaktadır.
  • Toplam kapasitesi 43D olarak belirtilmiştir.

Arka Aktarıcı 7/8s Siyah SGS RD-M360 Acera sayesinde bu özellikleri bisikletinize kazandırma imkanını elde edebilirsiniz. Montaj işlemleri de oldukça kısa sürede tamamlanmaktadır. Bisikletinizin ne dengesi bozulacak ne de dış görünüşü olumsuz bir yönde etkilenecektir. Sahip olduğu özelliklere göre fiyatı oldukça makul olduğu için bisikletçiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Arka Aktarıcı 7/8s Siyah SGS RD-M360 Acera
Değerlendirmeniz
To Top