Sadece 1 kaldı
SKU
EFHM475AZLL5

Shimano Arka Göbek Freehub 8/9s 135/36 Black FH-M475 For Disc Brake

Shimano freehub 8910s 13536 black FH-M475 for disc brake ürünü arka göbekte bulunan disk frenidir.
Özel Fiyat 167,41 ₺ Normal fiyat 186,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Arka Göbek Freehub 8/9s 135/36 Black FH-M475 For Disc Brake
Marka
Shimano

Bisikletler hem spor yapmak hem de ulaşım sağlamak için kullanılıyor. Çeşitli ekipmanlar ile güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz Shimano arka göbek, gövde üzerinde bulunan bisiklet parçalarından biri. Shimano freehub 8910s 13536 black FH-M475 for disc brake ürünü arka göbekte bulunan disk frenidir.

Shimano markasının arka göbek disk frenini bisikletinize bağlayarak kullanabilirsiniz. Disk freni ve arka göbek parçaları güvenilir sürüş gerçekleştirebilmeniz için önemli temel ekipmanlardandır.

Disk Özellikler;

  • Siyah ve gümüş renkleri ile hem şık hem de sportif bir görüntü sağlıyor. Aynı zamanda sade renkler ile üretilmiş olması çeşitli renklerdeki bisikletlere uyum sağlamasına yardımcı olur.
  • Islak, kuru ya da karlı yollarda kontrollü bir tutuş sağlayan disk freni arka göbek kısmında yer alır.
  • Bisikletinizde bulunan arka gövde için disk freni almak istiyorsanız diş sayısı ve montaj tipi gibi unsurlara dikkat etmeniz gerekir.

Arka göbek için disk freni almak istiyorsanız uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklı malzemeler ile üretilmiş ürünlerden birini tercih edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Arka Göbek Freehub 8/9s 135/36 Black FH-M475 For Disc Brake
Değerlendirmeniz
To Top