Sadece 1 kaldı
SKU
ESHCT41G410L

Shimano Ayakkabı Shoes SH-CT41 CT Unisex Black 41

Trekking Model MT34L Siyah Size 43 numaralı bu seri sayesinde yürüyüş sırasında ayaklarınızın daha rahat etmesi ağlayabilirsiniz.

Özel Fiyat 657,00 ₺ Normal fiyat 730,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Ayakkabı Shoes SH-CT41 CT Unisex Black 41
Marka
Shimano
Numara
41
Renk
Siyah

Yürüyüş sırasında yağınızın konforlu bir ayakkabı içerisinde olması elde edeceğiniz sürüş performansını artıracak noktalardan bir tanesidir. Siz de Shimano markaları trekking ayakkabıları ile zorlu parkurlarda bile üstün bir performans sergileme imkanını elde edebilirsiniz.

Markanın sunmuş olduğu ayakkabı modellerinin her biri hem yapısı itibari ile hem de sağladığı ortopedik sistem ile kişileri memnun eden bir yapıya sahiptir. Shimano diğer spor malzemeleri üreten firmalara göre oldukça makul fiyatlıdır. Makul fiyatlı olmasına rağmen performansında herhangi bir sorunun olmadığı da belirtilmelidir.

Shimano Trekking Model MT34L Siyah Size 43 Özellikleri

  • Ayakkabılar yaklaşık olarak 640 gramdır. Bu denli hafif oluğu için yürüyüş performansınızı da asla olumsuz bir yönde etkilemeyecektir.
  • Burun bölümünün ayaklarınızı sıkıştırmaması için özel bir tasarım benimsenmiştir.
  • Eva orta taban sistemi mevcuttur.
  • Ayağınızın en ergonomik şekilde muhafaza edilmesi için gerekli koşullar oluşturulmuştur.

Trekking Model MT34L Siyah Size 43 numaralı bu seri sayesinde yürüyüş sırasında ayaklarınızın daha rahat etmesi ağlayabilirsiniz. Kadın ve erkek olarak farklı versiyonları da bulunmaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Ayakkabı Shoes SH-CT41 CT Unisex Black 41
Değerlendirmeniz
To Top