Sadece 1 kaldı
SKU
EFCM311E888CL

Shimano Aynakol 175/48/38/28 O.G Yok Z.K var Siyah Altus

Shimano ayna kol 175/48/38/28 o.g yok z.k var siyah altus pedalın bulunduğu kısımdaki bağlantı parçası olarak da belirtilebilir.
Özel Fiyat 177,31 ₺ Normal fiyat 197,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Aynakol 175/48/38/28 O.G Yok Z.K var Siyah Altus
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisikletler her ne kadar kolay kullanıma sahip parçalar gibi gözükse de aksesuarları dayanıksız ya da kalitesiz olduğundan bireyler açısından sorun oluşturabilir. Özellikle dağcılık ile ilgilenen ve bisikletleri sürekli olarak kullanan bireylerin gerekli parçaları satın alırken daha dikkatli hareket etmeleri faydalarına olacaktır. Shimano bu noktada en dayanıklı ürünler oluşturan markalardan bir tanesidir. Bireylerin bisikletlerini konforlu bir şekilde kullanmalarına zemin oluşturur.

Dayanıklı Bisiklet Parçaları

Shimano ayna kol 175/48/38/28 o.g yok z.k var siyah altus pedalın bulunduğu kısımdaki bağlantı parçası olarak da belirtilebilir. Bireyler, daha konforlu pedal kullanabilmek adına belirtilen ürünümüzden satın alabilirler. Siyah yapıdaki parçamızın farklı modelleri ve renkleri de mevcuttur. Satın alma işlemine geçmeden önce sitemizde yer alan görseller incelenebilir.

Özellikleri;

·         175/48/38/28 boyutlarında üretilmiştir.

·         Siyah renktedir.

·         Dayanıklı ve uzun süre kullanışlı bir parçadır.

·         Doğa dostu ürünlerden oluşturulmuştur.

Parçalarımız ile ilgili herhangi bir sorun oluşması durumunda iletişim numaralarımızdan yardım alarak problemlerinizi belirtebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Aynakol 175/48/38/28 O.G Yok Z.K var Siyah Altus
Değerlendirmeniz
To Top