SKU
EBBES25B18

Shimano Orta Göbek Bsa 118mm/68mm BB-ES25 Octalink

Bottom bracket bsa 118mm/68mm bb-es25 octalink ürünümüz sayesinde tekerlerinizden maksimum verim alabilirsiniz.
Özel Fiyat 101,69 ₺ Normal fiyat 113,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa 118mm/68mm BB-ES25 Octalink
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisiklet seçimi yaparken üzerinde durmanız gereken önemli noktalardan biri de bisikletinizin boyunuza uygun bir ölçüde olmasıdır. Bisikletin çok ağır olmaması da önemli bir noktadır. Kullanım amacınıza yönelik tasarlanmış bir bisiklet seçmeniz de önemlidir. Kadro ayarının ve tasarımının uygunluğu da göz ardı etmemeniz gereken hususlardandır. Fren ve vites mekanizmasının kalitesini mutlaka sorgulamanız gerekmektedir. Kaliteli malzemelerden yapılan bisikletler sürüş keyfinizi ikiye katlayacaktır. Bisiklet seçimi yaparken tamamıyla üstün kaliteli ürünleri bulunan SHİMANO markamızı tercih edebilirsiniz. Can güvenliğiniz açısından en önemli hususun kaliteli ürün seçimi olduğunu unutmayın.

Bottom Bracket BSA 118mm/68mm BB-ES25 Octalink Özellikleri;

  • En sevdiğiniz aktiviteyi yaparken size mükemmel bir konfor sunmak için tasarlanmıştır.
  • Tekerleğe uyum sağlar ve kolay monte edilir.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Uygun fiyatlı bir üründür, her bütçeye uyum sağlar.

Bottom bracket bsa 118mm/68mm bb-es25 octalink ürünümüz sayesinde tekerlerinizden maksimum verim alabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam bir yapıda olan ürünümüz uzun yıllar dayanır. Daha fazla ürün hakkında bilgi almak isterseniz web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa 118mm/68mm BB-ES25 Octalink
Değerlendirmeniz
To Top