SKU
ISMBBR60B

Shimano Orta Göbek Bsa 68mm SM-BBR60 Ultegra Grade

Konforlu ve güvenli bir sürüş keyfi için sitemizde bulunan Shimano Bottom Bracket BSA 68mm SM-BBR60 Ultegra Grade model ürünü inceleyerek satın alabilirsiniz.
Özel Fiyat 181,26 ₺ Normal fiyat 201,40 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa 68mm SM-BBR60 Ultegra Grade
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisiklet kültürü; insanların kullanımından çok teşvik edilmesiyle de ilgilidir. Son yıllarda ülkemizde gelişen belediyecilik anlayışı ile bisikletlere özel yollar yapılmış, bisiklet kulüpleri kurulmuş ve topluluk halinde doğa sporları düzenlenmeye başlanmıştır. Böylelikle çocuk oyuncağı sıfatından kurtulan bisiklet, her yaştan insan tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

Bisiklet aksesuarları üretiminde lider durumunda olan Shimano markası, güvenle kullanabileceğiniz kaliteli ürünler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Konforlu ve güvenli bir sürüş keyfi için sitemizde bulunan Shimano Bottom Bracket BSA 68mm SM-BBR60 Ultegra Grade model ürünü inceleyerek satın alabilirsiniz. Ürün, görselleriyle birlikte tüm özellikleri ile sitemizde bulunmaktadır.

Shimano Bottom Bracket Özellikleri:

·         68 mm uzunluğunda üretilir.

·         Hollowtech tipi ayna kollarla uyumlu olacak şekilde çalışır.

·         Yol bisikletleri ile uyumlu olduğu için güvenle kullanabilirsiniz.

·         Alüminyum malzeme kullanılarak üretildiği için oldukça sağlamdır ve uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

·         Monte edilmesi oldukça kolaydır.

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu orta yatak size, maksimum sertlik ve minimum ağırlıkla güvenli bir sürüş deneyimi yaşatacaktır. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa 68mm SM-BBR60 Ultegra Grade
Değerlendirmeniz
To Top