SKU
ISMBBR60I

Shimano Orta Göbek Ita 70mm SM-BBR60 Ultegra Grade

Daha az sürtünmeyle keyifli bir bisiklet yolculuğu yapmanızı sağlayacak olan Shimano Bottom Bracket Ita 70mm SM-BBR60 Ultegra Grade model ürüne sitemizden göz atabilirsiniz.
Özel Fiyat 191,88 ₺ Normal fiyat 213,20 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Ita 70mm SM-BBR60 Ultegra Grade
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Toplumsal bilinçlenme ve belediyelerin teşvik etmesiyle son yıllarda bisiklet kullanımı artışa geçmiştir. Ulaşım aracı olarak da tercih edildiği için bisiklette kullanılan parçaların kaliteli olması güvenlik açısından önem taşımaktadır.

Shimano markasının satışa geçmesiyle hem ürün çeşitliliğinde hem de fiyat politikalarında gelişmeler meydana gelmiştir. Bisiklet tutkunlarının özellikle tercih ettiği marka, bisiklet aksesuarları alanında lider konumundadır. Ürünlerinin kaliteli oluşu, güvenli bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır.

Bisiklet kullanımında, bisiklet parçalarının bakımı ve kalitesi önemlidir. Daha az sürtünmeyle keyifli bir bisiklet yolculuğu yapmanızı sağlayacak olan Shimano Bottom Bracket Ita 70mm SM-BBR60 Ultegra Grade model ürüne sitemizden göz atabilirsiniz.

Shimano Bottom Bracket Ita Özellikleri:

·         70 mm uzunluğundadır.

·         Hollowtech tipi ayna kollarla uyumlu olarak çalışır.

·         Yol bisikletleri ile uyumlu olacak şekilde üretilmiştir.

·         Alüminyum malzeme kullanılarak üretildiği için oldukça sağlamdır ve uzun süre kullanılabilir.

Görselleri ile birlikte sitede yer alan orta yatak parçası, oldukça kolay monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli ve sağlam yapısıyla, bisikletinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Ita 70mm SM-BBR60 Ultegra Grade
Değerlendirmeniz
To Top