SKU
ESMBB52D

Shimano Orta Göbek Parts Bsa 83mm SM-BB52

Bottom Bracket Parts BSA 83mm SM-BB52 sayesinde uygun fiyatlı ve kaliteli bir biçimde yedek parça değişimi tamamlayabilirsiniz.
Özel Fiyat 98,09 ₺ Normal fiyat 109,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Parts Bsa 83mm SM-BB52
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisikletin sürüş özelliklerinin en üstün seviyede olması için ve kişilerin sürüş sırasında herhangi bir aksaklık ile karşı karşıya gelmemeleri için gerekli bakımlar düzenli olarak yapılmalıdır. Bunun dışında çok işleyen parçalar zaman içerisinde deforme oldukları için yenilenmelidir. Orta göbek de bu parçalardan bir tanesidir.

Shimano orta göbek dayanıklılığı ve uygun fiyatlılığı ile dikkat çekmektedir. Her bisiklet türü için uygun bir seçeneği ortaya koyma yetisi olan bu modelde kişilerin sürüş keyfi hem daha kaliteli hem de daha güvenli olacaktır.

Orta Göbek Özellikleri

  • Ürünün yanında bağlantı vidaları da verilmektedir. Montaj bu şekilde çok daha kolay bir hal almaktadır.
  • Kablo bağlantı çapı 83 milimetredir. Bu ölçünün dışında satın alabileceğiniz farklı alternatifler de bulunmaktadır.
  • Alüminyum ve paslanmaz çelikten imal edilmiş bir yapı söz konusudur.

Bottom Bracket Parts BSA 83mm SM-BB52 sayesinde uygun fiyatlı ve kaliteli bir biçimde yedek parça değişimi tamamlayabilirsiniz. Bu sistem sayesinde frenlerin işleyişinden tutun pedalların hareket edişine kadar her bir unsur bir kademe daha kaliteli bir şekilde işleyecektir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Parts Bsa 83mm SM-BB52
Değerlendirmeniz
To Top