SKU
EM396SRXRA170

Shimano Hidrolik Disk Fren Seti Arka BL(R)BR(R) White Resin Pad BH59 1700mm

Hidrolik Disk Fren Seti Arka BL(R)BR(R) White Resin Pad BH59 1700mm ürünü özelinde çok yavaş kontrollerde dahi ayarlanabilir olma özelliği vardır.
Özel Fiyat 258,30 ₺ Normal fiyat 287,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Hidrolik Disk Fren Seti Arka BL(R)BR(R) White Resin Pad BH59 1700mm
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Çeşitli özel üretim ürünleriyle bilinen Shimano markası her zaman için hidrolik fren seti seçenekleriyle de adından söz ettirmeye devam etmektedir. Farklı bileşenli yapı gereği kullanım açısından pratiklik sağlayan sistem ürünü aynı zamanda kolay monte edilme özelliği de bulundurmaktadır. Alım sonrasında çeşitli büyüklüklere sahip disk çapları için belli bir uyumluluk kriteri bulunsa da her zaman için yüksek yapılı avantajlar sağlamaktadır. Doğrudan monte edilme kolaylığıyla birlikte doldurulmuş ve kullanıma hazırdır. Reçine fren balatası sayesinde fren diski olmaksızın kullanımlarıyla hassas bir yapı kazandırmaktadır.

Hidrolik Fren Özellikleri;

  • Uzunluğu 170 cm olmakla birlikte Shimano marka disk kullanımları olabilmektedir.
  • Hassas ve makul hidrolik disk freni yapısal anlamda çok uzun süreler kullanıma hazırdır.
  • Hiçbir yol tutuşunu olumsuz yönde etkilemesi beklenmemektedir.
  • Güvenli bir şekilde sürüşler için gerekli yapısal özelliklerle birlikte fren kolu avantajları da mevcuttur.

Çeşitli yollarda yapılan sürüşlerde hidrolik fren seti sarsıntı yaşatmazken ergonomik fren kolu bulunması da hassaslık derecesini belirlemektedir. Hidrolik DB Set BL(R)BR(R) White Resin Pad BH59 1700mm ürünü özelinde çok yavaş kontrollerde dahi ayarlanabilir olma özelliği vardır. Ayrıca erişim içinde ayarlanabilir olma yapısından dolayı herkes için rahat kullanım sağlanmaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Hidrolik Disk Fren Seti Arka BL(R)BR(R) White Resin Pad BH59 1700mm
Değerlendirmeniz
To Top