SKU
EM315RRXRA170

Shimano Hidrolik Disk Fren Seti Arka Siyah BR-M315 Altus 1700mm BH59

Hidrolik Disc Brake Set Rear Black BR-M315 Altus 1700mm BH59 fiyatları açısından da makul seçeneklere sahip olurken ön tekerlek modeli için fren diski olmaksızın kullanım imkânı sağlanmaktadır.
Özel Fiyat 124,21 ₺ Normal fiyat 138,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Hidrolik Disk Fren Seti Arka Siyah BR-M315 Altus 1700mm BH59
Marka
Shimano

Her açıdan kanıtlanmış olan Shimano marka hidrolik fren sistemi çok makul fiyat aralıklarına sahip olmakla birlikte aynı zamanda kullanım için ideal özellikler barındırmaktadır. Doldurulmuş ve kolay monte edilebilir olmasından ötürü kullanıma hazırdır.

Fren Seti Özellikleri;

  • Alüminyum ve çelik kol malzemeleri içermektedir.
  • Fren hidroliği Shimano marka mineral yağı bulundurmaktadır.
  • İsteğe bağlı disk kullanımı söz konusu olurken kullanımı ve monte işlemleri de pratiklik kazandırmaktadır.
  • Kesilebilir 170 cm fren hortumu bulunmaktadır.
  • B01S fren balata reçinesi mevcuttur.

Acera ve Altus grubu bileşeni olan hidrolik fren seti her an kullanım için ideal olmakla birlikte uzun seyahatlerin çok daha güven içinde gerçekleşmesini de beraberinde getirmektedir. Tüm bakımların yaptırılması durumlarında hiçbir sorunla karşılaşılması söz konusu olmadığı gibi çok uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanıma uygundur. Hidrolik Disc Brake Set Rear Black BR-M315 Altus 1700mm BH59 fiyatları açısından da makul seçeneklere sahip olurken ön tekerlek modeli için fren diski olmaksızın kullanım imkânı sağlanmaktadır. Ergonomik yapıya sahip olan parmaklı fren kolu hassas bir işleyişe sahip olurken erişilebilir olması da ayarlanabilmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Hidrolik Disk Fren Seti Arka Siyah BR-M315 Altus 1700mm BH59
Değerlendirmeniz
To Top