SKU
EM365RRXRA170

Shimano Hidrolik Disk Fren Seti Arka Siyah M365 1700mm BH59

Hidrolik Disk Fren Seti Arka Siyah M365 1700mm BH59 ürün kullanımı birçok farklı kolaylığı da beraberinde getirmektedir.
Özel Fiyat 239,40 ₺ Normal fiyat 266,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Hidrolik Disk Fren Seti Arka Siyah M365 1700mm BH59
Marka
Shimano

Her zaman için bisikletin güvenilir bir şekilde sürülebilmesini sağlayan birçok farklı hidrolik fren sistemi bulunmakla birlikte bu alanda en iyi markalar arasında kuşkusuz ki Shimano gelmektedir. Disk yapısına göre ayarlamalar rahatlıkla yapılabilirken aynı zamanda kullanımı da uzun yıllar sürebilmektedir.

Fren Seti Özellikleri;

  • Hidrolik disk sistemi kolay monte özelliği bulundurmaktadır.
  • Her zaman için kullanım dışı bir hususun olması söz konusu değildir.
  • Paslanmaz çelik içerikli kolu bulunmaktadır.
  • Yapısal özellikleri alüminyum temellidir.
  • Fren balatası, fren kalıpları ve disk çapları uyumludur.
  • Hassas fren kolu sayesinde her an güven içinde sürüş yaşanmaktadır.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle yoluna devam etmekle birlikte kullanımı pratik ve ideal olan hidrolik fren sistemi ürünü mevcuttur. Son derece rahat işleyişe sahip olmanın ötesinde özellikleri itibariyle de albenisi olan ürünün ergonomik yapısı da önem taşımaktadır. Parmaklı fren kolunun hassas olması, güvenlik açısından gereklidir. Ayrıca erişim sorunu durumlarına karşı da ayarlanabilir özelliği bulunmaktadır. Hidrolik Disc Brake Set Rear Black M365 1700mm BH59 ürün kullanımı birçok farklı kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Büyük çaplı disklerin kullanımlarında adaptör ihtiyacı olabilirken her zaman için kolay monte edilebilmesi ve ayarlanabilir birçok özelliğiyle birlikte uygun fiyatlı olması tercih edilmesinde rol oynamaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Hidrolik Disk Fren Seti Arka Siyah M365 1700mm BH59
Değerlendirmeniz
To Top