SKU
ECWGLBSNS31YL3

Eldiven Glove Touring Black M

Shimano glove touring black M eldiven özel boyutlarıyla satışa sunuluyor.
Özel Fiyat 142,20 ₺ Normal fiyat 158,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Eldiven Glove Touring Black M
Marka
Shimano

Shimano glove touring black M eldiven özel boyutlarıyla satışa sunuluyor. Shimano’nun ürettiği ve bisiklet sürücülerinin güvenli bir şekilde seyahat etmek için kullanmaya devam ettikleri ürünler arasında yolculuk eldiveni bulunuyor.

Shimano Glove Black Özellikleri

  • Medium boyuta sahip olan eldiven için yapılacak olan alışverişlerde erkek ve kadınlar için farklı el boyutları belirlenmiştir.
  • Erkeklerde Shimano medium boyut için özel olarak belirlenen değerler 20.3 ile 22.9’dur. Kadınlar için medium boyut touring black eldivenlerde boyutlar 18.3 – 19.6 olarak genel ölçülerin oluşmasını sağlıyor.
  • Üst kısımda özel olarak koruma yapısı bulunan üründe kaplama ve ağ bölümleri birbirinden farklı ağ yapılarıyla örülmüştür. Dış yüzeyde üst orta bölüm çapraz ağlarla örülmüş, yanal alanlar ise esnek, daha sık dikiş olacak şekilde oluşturulmuştur.
  • Baş parmağın kırılmaması, zedelenmemesi ve çıkmaması için özel olarak ana bölüm ve parmak arasındaki bölgede koruma tabakası bulunuyor.

İç tabakada elin ayasının bulunduğu bölümde yırtılma meydana gelmemesi, taş girmemesi ve sürtmeden kaynaklanan doku zedelenmesi olmaması için özel eldiven tasarımı kullanılabiliyor.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Eldiven Glove Touring Black M
Değerlendirmeniz
To Top