SKU
ECWGLBSNS31YLG

Eldiven Glove Touring Black Woman B

Shimano glove touring black woman B sayesinde şık tasarım, güvenli sürüş imkanıyla birleşiyor.
Özel Fiyat 133,00 ₺ Normal fiyat 158,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Eldiven Glove Touring Black Woman B
Marka
Shimano

Eldiven kullanımı hem tedbir amaçlı olarak hem de sürüş kalitesinin artırılabilmesi için son derece önemlidir. Özel üretim ve ele sürüşte engel olmayacak, koruyacak yapıya sahip olması nedeniyle kaplamalı ürün yoğun ilgi görüyor. El içi, yan bölgeler ve bilek kısımlarında sürtünme, çarpma durumlarına karşı önlem alınmıştır. Maksimum koruma sağlanması için yeni model üretilmiştir. Shimano glove touring black woman B sayesinde şık tasarım, güvenli sürüş imkanıyla birleşiyor.

Bayan Eldiven Özellikler

  • B boyut özel üretim eldiven bayanlar için uygun boyutlara sahiptir.
  • İç kısım, orta bölüm, üst ve yanal alanlarda dikiş sistemi sürtünmeye karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bisikletle gerçekleştirilecek olan seyahatlerde el, diz ve başın önlem alınmadığı taktirde riski çok daha büyüktür. Shimano Eldiven kullanarak, direkt olarak sürtme ve ani darbeyle karşılaştığınız kazalarda hasarı minimuma indirebilirsiniz.

Yeni modelde iç ve üst kısımlarda, elin hareket kabiliyetini azaltmayacak şekilde oluşturulan özel katmanlar bulunuyor. Dayanıklı ve kullanışlı bir eldiven için sürtünmeye karşı dirençli tasarımla üretim gerçekleştirilmiştir. Shimano woman B eldiven özel boyutlarla

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Eldiven Glove Touring Black Woman B
Değerlendirmeniz
To Top