SKU
ECWGLBSNS31YD3

Eldiven Glove Touring Red M

Shimano glode touring red m orta boy eldiven yolculuklarınızda güvende olmanızı sağlar.
Özel Fiyat 142,20 ₺ Normal fiyat 158,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Eldiven Glove Touring Red M
Marka
Shimano

Uzun süreli yolculuklarda bileğin ağrımasını önleyecek şekilde tasarlanan eldiven, güvenli sürüş imkanı da sağlıyor. Süratle yere düşülmesi, asfalt veya betonda kayılması halinde ele ve bileğe gelebilecek her türlü maddeden korunursunuz. Deri altına taş girmesi, iltihap oluşması gibi durumlar özel tasarımlı eldiven sayesinde oluşmayacaktır. Shimano glode touring red m orta boy eldiven yolculuklarınızda güvende olmanızı sağlar.

Shimano Eldiven Özellikleri

  • Medium boyuta sahip eldiven, boyutlarını elinize uymazsa, daha küçük veya büyük boyutlarıyla değiştirmeniz için iade garantisine sahiptir.
  • Kargoyla gönderildiği için, ulaşma süresi birkaç iş günüdür.
  • Kırmızı renk parmak tasarımı ve özel siyah alanlarıyla birlikte şık bir görünümü bulunuyor.
  • Shimano tarafından üretilen ve uzun süre boyunca kullanıma uygun durumda olan eldivenin parmak, avuç içi ve üst bölümlerinde özel ağlara yer verilmiştir.
  • Ağların sürtünme oluştuğu taktirde yırtılsa dahi hiçbir şekilde ele taş batması, kesilme, yırtık oluşması gibi durumlarla karşılaşmamanızı sağlayacaktır.

Medium kırmızı eldiven üretimiyle birlikte koruma ve şıklık Shimano sayesinde aynı anda mümkün oluyor.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Eldiven Glove Touring Red M
Değerlendirmeniz
To Top