SKU
ECSHG418132

Shimano Ruble Cassette 8 Vites 11-32 (AW) CS-HG41-8 Acera

Dağda ve şehir içi kullanımında vites değiştirme, hız belirleme sürecinde en büyük yardımcınız Shimano kaset ruble 8 vites 11-32 (AW) CS-HG41-8 Acera çelik ruble olur.
116,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Ruble Cassette 8 Vites 11-32 (AW) CS-HG41-8 Acera
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Özel üretim kaset ruble sayesinde 8 farklı transmisyon aralığında rubleyi kullanmanız mümkün olacaktır. Dağda ve şehir içi kullanımında vites değiştirme, hız belirleme sürecinde en büyük yardımcınız Shimano kaset ruble 8 vites 11-32 (AW) CS-HG41-8 Acera çelik ruble olur. Kaliteli üretime ve kullanım sürecinde sürüşün daha rahat bir hale gelmesini sağlayan rubleye yer verilmelidir. Özellikle uzun süreli kullanımlarda paslanma sorunu yaşatmaması, 8 vitesli HG zincire sahip bisikletlerde sürüş imkanı tanıması sayesinde her zaman ilgi görüyor.

Kaset Ruble 8 Vites 11-32 Özellikleri

  • Transmisyon aralığı 11’den 32 dişe kadar olacak şekilde belirlenmesi sayesinde vites belirlemede 1’den 8’e kadar tüm viteslerde sürüş imkanına sahip olabiliyorsunuz.
  • 8 vitesli özel HG zincir için kullanım imkanı tanıyan bir yapıya sahiptir.
  • Shimano rublenin nikel kaplama olması ve korozyona karşı direnç sağlaması, uzun yıllar boyunca ekipmanın her türlü hava koşulunda ve ortamda değerlendirilmesine kolaylaştırıyor.

Hiperglide özelliğe sahip dişlileriyle sertliği azaltmadan doğrudan ağırlığa etki edecek şekilde üretimi gerçekleştirilmiş, ruble kullanılmaya hazır hale getirilmiştir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Ruble Cassette 8 Vites 11-32 (AW) CS-HG41-8 Acera
Değerlendirmeniz
To Top