SKU
ECSHG418134

Ruble Cassette 8 Vites 11-34 (AO) CS-HG41-8 Acera

Acera modelinin serisi ve Shimano tarafından üretilen Shimano kaset ruble 8 vites 11-34 (AO) CS-HG41-8 Acera uzun mesafelerin kolay kat edilmesini sağlıyor.
Özel Fiyat 83,00 ₺ Normal fiyat 98,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Ruble Cassette 8 Vites 11-34 (AO) CS-HG41-8 Acera
Marka
Shimano

Vites değiştirme sürecinde her zaman için kullanım amacıyla paslanmaz çelikten özel kaplamalı ruble kullanılmıştır. Rublenin ağırlığı önceki modellere kıyasla düşürülmüş, hiper glide yapısı ön plana çıkmıştır. Acera modelinin serisi ve Shimano tarafından üretilen Shimano kaset ruble 8 vites 11-34 (AO) CS-HG41-8 Acera uzun mesafelerin kolay kat edilmesini sağlıyor. Zincirin HG teknik zincir özelliğine sahip olması halinde çok kolay bir şekilde kullanımı mümkün olacaktır

8 Vites Kaset Ruble Özellikleri

  • Sadece 8 vitesli bisikletlerde kullanımı mümkündür. Vites sisteminin karışmaması, zincirle ilgili aktarım sorunları oluşmaması için bu özelliğe dikkat edilmelidir.
  • 11 ile 34 aralığındaki aktarım değerlerine sahip Shimano üretimi rubledir. Zincirin sadece bu aralıklardaki transmisyon işlemlerinin gerçekleşmesi mümkün olur.
  • Kaset dişlere sahip özel üretim 8 vitesli CS-HG41-8 Acera modeli büyük dişliler arasında yer alıyor.
  • Özellikle tırmanışla ilgili faaliyetlerde kullanılabilecek en iyi rublelerden bir tanesidir. Megarange ruble olması sayesinde yokuşlarda çok daha az güçle, uzun mesafelerin kat edilmesi mümkündür.

8’li tırmanışı destekleyen, mega rubleyle 8 vitesli bisikletlerde rahatlıkla sürüş gerçekleştirilebiliyor.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Ruble Cassette 8 Vites 11-34 (AO) CS-HG41-8 Acera
Değerlendirmeniz
To Top