SKU
EBBUN26B10X

Shimano Orta Göbek Bsa 110mm68mm BB-UN26 Kare

Shinamo orta göbek BSA 110 mm 68 mm BB-UN26 kare ürünü bisikletinizin temel parçalarından biri olduğu için yenilenmesi gerekiyor ise yenileme işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir.
Özel Fiyat 96,84 ₺ Normal fiyat 107,60 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa 110mm68mm BB-UN26 Kare
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisikletin temel parçalarından biri olan orta göbek kare, bisikletinizin temel ekipmanlarından biri. Shinamo orta göbek BSA 110 mm 68 mm BB-UN26 kare ürünü bisikletinizin temel parçalarından biri olduğu için yenilenmesi gerekiyor ise yenileme işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir.

Spor yapmak ya da bir yerden bir yere ulaşımı gerçekleştirmek için kullanılan bisikletlerde ulaşım araçlarından biridir. Shimano orta göbek kare ürünü çoğu bisiklete uyumluluk gösterdiği için vidalar ile kolaylıkla monte edebilir ya da bağlayabilirsiniz.

Orta Göbek Özellikler;

  • Çelik malzemeden üretilmiş olup uzun süre boyunca kullanılabilir.
  • Montaj tipi kare olarak imal edilmiştir.
  • Genişliği 68 mm olup, aks uzunluğu 110 mm 113 mm 115 mm 117.5 mm’ dir.
  • Montaj yapılırken vidalar sayesinde bisikletin gövdesine bağlayabilirsiniz.
  • Kullanım alanları yol, trekking ve şehir içi olup bisikletinize takıp ekipmanlarınızı tamamladıktan sonra spor amaçlı da kullanabilirsiniz.

Shimano markasının üretimi olan orta göbek, kare montaj tipli imal edilmiştir. Çelik malzemeden üretilmiş olması dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olmuştur.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa 110mm68mm BB-UN26 Kare
Değerlendirmeniz
To Top