Sadece 1 kaldı
SKU
EBBES25B13

Shimano Orta Göbek Bsa 113mm/68mm Bb-Es25 Octalink

Orta göbek bsa 113mm/68mm bb-es25 octalink ürünümüz bisikletinizin yapısına kolaylıkla uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Özel Fiyat 101,69 ₺ Normal fiyat 113,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa 113mm/68mm Bb-Es25 Octalink
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisikletler ulaşım aracı olmanın ötesinde spor amacıyla da tercih edilmektedirler. Bisikletle yapılan spor diğer sporlara kıyasla daha keyiflidir. Açık havada yapıldığı için mutluluk verir. Sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Her zaman pozitif kalmamızı sağlar. Düzenli bisiklet kullanımının saymakla bitiremeyeceğimiz kadar çok faydası bulunmaktadır. Shimano markasının bisiklet dünyasındaki yeri çok büyüktür. Gerek spor gerek ulaşım amaçlı tercih edilen bir ulaşım aracı aracı olan bisikletler hayatımızı kolaylaştırmakta çok etkili. Sağlıklı yaşamın gereklerinden olan spor, bisikletlerle daha zevkli bir hal almaktadır. Bisikletler sayesinde spor yapmak spor aletlerine ya da spor salonlarına para ödemek zorunda kalmıyor, sağlıklı bir şekilde kilo verebiliyorsunuz. Ayrıca ulaşım sağlarken, trafikte uzun süreler beklemeden istediğiniz yere güzel bir yolculuk gerçekleştirebiliyorsunuz.

Orta Göbek Bsa 113mm/68mm Bb-Es25 Octalink Özellikleri;

  • Kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir.
  • Ürününüz kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilir.
  • Fiyatı itibariyle de her bütçeye uygundur.
  • Uzun ömürlüdür.

Orta göbek bsa 113mm/68mm bb-es25 octalink ürünümüz bisikletinizin yapısına kolaylıkla uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tekerlek ölçünüze uygun bir tercih yapabilirsiniz. Daha fazla seçenek için lütfen web sitemizi incelemeye devam edin.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa 113mm/68mm Bb-Es25 Octalink
Değerlendirmeniz
To Top