SKU
EBBUN26EB13X

Shimano Orta Göbek Bsa 113mm 68mm BB-UN26 Kare FD-E Type

Shimano orta göbek BSA 113 mm 68 mm BB-UN26 kare FD-E type ürünü bisiklet temel parçalarından birisi olup aynı zamanda bu parça bulunmadan bisiklet sürüşü yapılamaz.
Özel Fiyat 105,34 ₺ Normal fiyat 117,04 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa 113mm 68mm BB-UN26 Kare FD-E Type
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Trekking yapmak, kısa bir gezinti gerçekleştirmek ya da şehir içi gidilecek kısa mesafeli yerlere ulaşım sağlamak bisiklet ile yapılabilir. Shimano orta göbek BSA 113 mm 68 mm BB-UN26 kare FD-E type ürünü bisiklet temel parçalarından birisi olup aynı zamanda bu parça bulunmadan bisiklet sürüşü yapılamaz.

Shimano markasının ürettiği orta göbekte bulunan köşeli konik, göbek krank miline vida yardımı ile bağlanır. Çelik malzemeden yapılmış olması ise dayanıklı olup uzun ömürlü kullanılmasını sağlamıştır.

Orta Göbek Özellikler;

  • Üretimi çelik malzemeden gerçekleştirilmiş olan orta göbek dayanıklı bisiklet parçalarından biri olup çoğu bisiklete uyum sağlar.
  • Bisiklete orta göbeği monte etmek isteyenler vida yardımı ile bağlayarak kullanmaya devam edebilir.
  • Siyah rengi ile imal edilen orta göbek parçasının rengi birçok bisiklete uyum sağlar. Aynı zamanda kare montaj tipli bir üründür.

Şehir içi ulaşım, trekking ya da yolda kullanılabilecek bisikletlerin parçaları da dayanıklı ve sağlam olmalı. Shimano orta göbek parçasını vidalar ile krank miline doğrudan bağlayarak kullanabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa 113mm 68mm BB-UN26 Kare FD-E Type
Değerlendirmeniz
To Top