Sadece 1 kaldı
SKU
EBBUN26B13X

Shimano Orta Göbek Bsa 113mm68mm BB-UN26 Kare

Shimano orta göbek BSA 113 mm 68 mm BB-UN26 kare ürününün montajı kolay olduğu için herkes orta göbeği bisikletine kolayca bağlayabilir.
Özel Fiyat 105,34 ₺ Normal fiyat 117,04 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa 113mm68mm BB-UN26 Kare
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Doğrudan vidalar ile monte edilebilen orta göbek, bisikletin temel parçaları arasından biridir. Çelikten üretilmiş olan orta göbeği doğru bir şekilde monte ettikten sonra bisikletinizi kolayca kullanabilirsiniz. Shimano orta göbek BSA 113 mm 68 mm BB-UN26 kare ürününün montajı kolay olduğu için herkes orta göbeği bisikletine kolayca bağlayabilir.

Shimano marka orta göbek çelikten üretildiği için uzun ömürlü kullanılabilir. Orta göbek parçasını bisikletinize bağladıktan sonra bir yerden bir yere ulaşım gerçekleştirmek ya da spor yapmak için bisikletinizi kullanabilirsiniz.

Orta Göbek Özellikleri;

  • Montaj tipi kare olarak üretilen orta göbek olmadan bisikletinizi kullanmanız hayati tehlikeleri beraberinde getirebilir.
  • Vidalar ile kolay bir şekilde bağlanabilen orta göbeği herkes bisikletine monte edebilir.
  • Aks uzunluğu 110 cm, 113 cm, 115 cm ve 117.5 cam olan orta göbek çelik malzemeden üretildiği için dışarıdan gelecek darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Kare mil orta yatağı monte ettikten sonra seyahat etmek için, spor yapmak için ya da trekking yapmak için orta yatağı kullanabilirsiniz.

Shimano orta yatak, çelik ve dayanıklı malzemeler ile imal edilmiştir. Sizde orta göbek satın almak isterseniz firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa 113mm68mm BB-UN26 Kare
Değerlendirmeniz
To Top