SKU
EBBUN26B17X

Shimano Orta Göbek Bsa 117.5 68mm BB-UN26 Kare

Shimano orta göbek BSA 117.5 mm 68 mm kare mil yapısına sahip bir üründür.
Özel Fiyat 68,40 ₺ Normal fiyat 76,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa 117.5 68mm BB-UN26 Kare
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Shimano markasının üretip satışa sunduğu orta göbek bisikletlerde kullanılır. Kare montaj tipine sahip olan orta yatağı satın alıp kolayca bisikletinize bağlayabilirsiniz. Shimano orta göbek BSA 117.5 mm 68 mm kare mil yapısına sahip bir üründür.

Bisikletinizin temel parçalarından biri olan orta yatağı bağlamanız ile ulaşım ya da spor yapmak için bisikletinizi kullanabilirsiniz. Shimano orta göbek bisiklet parçasının çelikten yapılmış olması ise uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Orta Göbek Özellikler;

  • Üretilirken kullanılan malzeme çeliktir. Üretim malzemesinin çelik olması darbelere ya da çarpmalara karşı dayanıklı olmasını sağlamıştır.
  • Çelik orta göbeğin rengi siyah olup yer yer gümüş grilerde bulunur. Orta göbeğin siyah renkli olması ise çeşitli renklerdeki bisikletlere görsel olarak uyum sağlamasına yardımcı olur.
  • Montaj çeşidi kare olan orta yatak, vidalar ile doğrudan krank miline bağlanabilir.
  • Genişliği 68 mm olup uzunluğu 117.5 cm olan orta göbeği firmamızdan temin edebilirsiniz.

Shimano orta göbek bisiklet parçası, temel bisiklet sürüş ekipmanlarından biridir. eğer bisiklette bulunmaz ise sürüş sırasında sürücünün hayatı tehlikeye girebilir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa 117.5 68mm BB-UN26 Kare
Değerlendirmeniz
To Top