SKU
EBBUN26KBY17B

Shimano Orta Göbek Bsa 117mm68mm BB-UN26 Kare Zincir Kafesi

Bisikletlerin temel parçalarından biri olan Shimano orta göbek BSA 117 mm 68 mm BB-UN26 kare zincir kafesi bisiklet parçasını firmamızdan temin ederek bisikletinizde kullanabilirsiniz.
Özel Fiyat 78,30 ₺ Normal fiyat 87,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa 117mm68mm BB-UN26 Kare Zincir Kafesi
Marka
Shimano

Günümüzde teknolojinin yaygın olması ile beraber bisiklet çeşitleri de artmıştır. Aynı zamanda temel ekipmanları da değişiklik gösterebilir. Bisikletlerin temel parçalarından biri olan Shimano orta göbek BSA 117 mm 68 mm BB-UN26 kare zincir kafesi bisiklet parçasını firmamızdan temin ederek bisikletinizde kullanabilirsiniz.

Bisikletlerin gövdesinde bulunan orta göbek temel ekipman çeşitli boyutlara sahip olabilir. Bunun nedeni her bisikletin farklı bir yapıya sahip olması. Shimano orta göbeğinin tamirini ya da yenilemesini gerçekleştirdikten sonra bisiklet sürüşlerinize devam edebilirsiniz.

Orta Göbek Özellikler;

  • Bisikletin temel parçalarından biri olan orta göbek Shimano markası tarafından çelik malzemeler ile üretilmiş.
  • Malzemelerinin dayanıklı olması ise aynı parçanın yıllar boyu kullanılabilmesini sağlar.
  • Siyah ve gümüş renkler ile imalatı tamamlanan orta göbek 68 mm genişlik ve 117 mm aks uzunluğuna sahiptir.
  • Özelliklerinden bir diğeri ise montaj tipinin kare olarak üretilmesidir.

Shimano markasının ürettiği orta göbek bisiklet parçası elinize geçtikten sonra vidalar ile doğrudan montajı gerçekleştirilebilir. Ardından şehir içi ulaşımlarda ya da spor yapma da kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa 117mm68mm BB-UN26 Kare Zincir Kafesi
Değerlendirmeniz
To Top