SKU
ESMBB52B

Shimano Orta Göbek Bsa Hollowtech SM-BB52 Deore

Orta Göbek BSA Hollowtech SM-BB52 Deore modeli bisikletçiler tarafından en sık tercih edilen sistemlerden bir tanesidir.
Özel Fiyat 99,54 ₺ Normal fiyat 110,60 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa Hollowtech SM-BB52 Deore
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Orta göbek kablo tutuşu ve bisikletin işleyişi ile alakalı olarak en büyük öneme sahip olan kriterlerden bir tanesidir. Shimano sayesinde bu parçayı oldukça uygun fiyatlara yenileme imkanını elde edebilirsiniz. Firmanın satmış olduğu tüm ürünler garantili olduğu için işleyiş ile alakalı bir sıkıntı fark ederseniz bunu firmaya bildirmekten çekinmemelisiniz.

Orta Göbek Özellikleri

  • Ürünün üretildiği materyal alüminyum ve çelik karışımıdır. Bu nedenle dış koşullar sebebi ile herhangi bir paslanma ya da darbe gibi sorunlar meydana gelmeyecektir. Dayanıklılığı artırabilmek için bu tür önlemler Shimano firmasının her bir ürününde alınmaktadır.
  • Güç transfer verimliliği diğer markalara ve modellere göre oldukça yüksektir. Bu nedenle yüksek performans gerektiren bir parkur kullanacaksanız mutlaka orta göbeğinizde değişimler ortaya koymalısınız.
  • Montajın kolay yapılması ve ilerleyen noktalarda da montajda herhangi bir sıkıntının çıkmaması için firma tarafından gerekli testler yapılmıştır.

Orta Göbek BSA Hollowtech SM-BB52 Deore modeli bisikletçiler tarafından en sık tercih edilen sistemlerden bir tanesidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa Hollowtech SM-BB52 Deore
Değerlendirmeniz
To Top