Sadece 1 kaldı
SKU
ISMBB70B

Shimano Orta Göbek Bsa SM-BB70 SLX/Deore XT Grade

Ürettiği kaliteli bisikletler ve aksesuarlar sayesinde kullanıcılarına konforlu ve kaliteli bir sürüş deneyimi yaşatmayı amaçlayan markaya ait olan Shimano Orta Göbek BSA SM-BB70 SLX/Deore XT Grade model ürünü inceleyebilir ve alüminyum malzeme kullanılarak üretilmiş bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz.
Özel Fiyat 212,35 ₺ Normal fiyat 235,94 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa SM-BB70 SLX/Deore XT Grade
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisiklet kullanımın artmasıyla, bu alanda üretim yapan markalar da giderek çoğalmıştır. Yabancı markaların Türkiye piyasasına giriş yapması hem ürün çeşitliliğini, hem de fiyat politikalarını olumlu yönde etkilemiştir. Bir Japon markası olan Shimano, bisiklet kullanıcıları tarafından oldukça tercih edilmektedir. Ürettiği kaliteli bisikletler ve aksesuarlar sayesinde kullanıcılarına konforlu ve kaliteli bir sürüş deneyimi yaşatmayı amaçlayan markaya ait olan Shimano Orta Göbek BSA SM-BB70 SLX/Deore XT Grade model ürünü inceleyebilir ve alüminyum malzeme kullanılarak üretilmiş bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

Shimano Orta Göbek Özellikleri:

·         Sağlamlık açısından Üretiminde kullanılan alüminyum malzeme kullanılmıştır.

·         Genişliği 68 mm’dir.

·         Hollowtech tipi ayna kol çeşitleriyle uyumlu olarak çalışır.

·         Büyük ve geniş yapısıyla optimize yük dağılımı ve verimli güç iletimi sağlar.

·         Uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

·         Hassas rulmanları, yüksek kalite sağlar ve kurulumu oldukça basittir.

·         Yatakların çap ölçüleri 24 mm’dir.

Ürünü, görselleriyle birlikte bulabileceğiniz sitemizde özelliklerine göz atarak, kolayca satın alabilirsiniz. Hızlı ve kolay ödeme seçenekleriyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa SM-BB70 SLX/Deore XT Grade
Değerlendirmeniz
To Top