SKU
ESMSH45

Shimano Kal Koruyucu Çift Siyah

Kal koruyucu çift siyah modeli sayesinde sürüş keyfinizi artırabilir ve daha güvenli bir şekilde uzun bisiklet parkurlarının tadını çıkarabilirsiniz.
Özel Fiyat 106,00 ₺ Normal fiyat 126,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Kal Koruyucu Çift Siyah
Marka
Shimano

Bisikletlerin sahip olduğu özelliklerin yanı sıra kullanan kişinin de rahat etmesi ve sürüş keyfini en üst seviyede yaşaması oldukça önemlidir. Shimano bu konuda kaliteyi artırabilecek farklı ürünler piyasaya sürmektedir. Piyasaya sürülen ürünlerin her biri belirli bir güvenlik seviyesinin üzerinde olduğu için ve garantili olduğu için uzun seneler boyunca kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Shimano Kal Koruyucu Çift Siyah Özellikleri

  • Aynı markanın pedal kilitleri ile uyumlu olduğu için sorunsuz bir biçimde performans göstermektedir.
  • Boyut bakımından farklılık göstermemektedir. Tek bir boyutu vardır.
  • Ayağınızın pedaldan kayması ve pedal yüzeyinde meydana gelecek olan aşınmalar bu kal koruyucu sayesinde önlenmektedir.
  • Kal koruyucu sayesinde kilitlerin üzerinde dilediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz.

Kal koruyucu çift siyah modeli sayesinde sürüş keyfinizi artırabilir ve daha güvenli bir şekilde uzun bisiklet parkurlarının tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle bu materyali daha önceden kullanan kişilerin memnuniyet seviyelerine bakıldığı zaman ürünün ne denli beğenildiği de görülmektedir. Fiyat konusunda Shimano ürünün sergilediği performansa göre oldukça uygun fiyatlı bir sistem ortaya koymaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Kal Koruyucu Çift Siyah
Değerlendirmeniz
To Top