SKU
PRGP0006

Elcik Grips Ergonomic Dual Density

Elciklerin en çok satın alınanlarından olan PRO Grips Ergonomic Dual Density malzemesinin özellikleri piyasadaki diğer elciklerden ayrılmasını sağlamıştır.
Özel Fiyat 131,40 ₺ Normal fiyat 146,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Elcik Grips Ergonomic Dual Density
Marka
Pro

Elcikler, bisikletinizin hem güzel görünmesi hem de konforlu bir sürüş sağlaması ile bisiklet severlerin en çok satın aldığı ürünlerdendir. Bu ürünler genellikle avuç destekli olarak satılmaktadır. Sürüş sırasında size büyük kolaylık sağlar. Elcik kullanımı olmadığında el ve bilek ağrıları ile karşı karşıya kalabilirsiniz ayrıca uzun süre kullanımda ellerde uyuşma meydana gelmektedir. Bu yüzde avuç destekli elcikleri tercih etmelisiniz. Avucunuz ile bu elcik sayesinde gidonu iyice kavrayabilir ve engebeli yollarda dahi net bir sürüş yapabilirsiniz.

Shimano PRO Grips Ergonomic Dual Density Özellikler

Shimano elcikler, özellikleri ile diğer markalardan ayrılmaktadır. Elciklerin en çok satın alınanlarından olan PRO Grips Ergonomic Dual Density malzemesinin özellikleri piyasadaki diğer elciklerden ayrılmasını sağlamıştır:

  • Avuç içi desteklidir.
  • Sağlamdır ve aşınma yapmaz.
  • Estetik görünüme sahip olduğu gibi barend kullanımına da gerek kalmaz.
  • Orjinalleri sadece yetkili bayiilerde satılmaktadır. İnternet üzerindeki yetkili bayilerden de ürünü satın alabilirsiniz.

Farklı renklerde elcik satın alarak bisikletinizi daha canlı bir hale getirmek sizin elinizdedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Elcik Grips Ergonomic Dual Density
Değerlendirmeniz
To Top