SKU
WS1600131

Zincir Yağı PTFE Drylube Bottle 100 Ml

Shimano PTFE Drylube Bottle 100 ml ürünü ile bisikletinizin ihtiyacı olan bakımı her an pratik bir şekilde yapabilirsiniz.
Özel Fiyat 35,11 ₺ Normal fiyat 39,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Zincir Yağı PTFE Drylube Bottle 100 Ml
Marka
Shimano

Bisiklet bakımı, uzun ömürlü kullanım sağlamak için oldukça önem taşır. Güvenli kullanım açısından da bakım ve temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekir. Gerekli olan bakımlar yapılmadığında, gittikçe kirlenen bisiklet parçaları, sürüş performansımızı da olumsuz olarak etkileyecektir.

Bisikletinizin bakım ve temizliği için ihtiyacınız olan tüm ürünleri üretmekte olan Shimano, ürettiği bu kaliteli ürünleri kullanıcılara sunmaktadır. Bisikletin bakım aşamasında özellikle, sürekli hareket halinde olan ve birbirine sürtünen parçaların iyi yağlanmasına dikkat edilmelidir. Aksi bir durumda, sürtünerek birbirini aşındıran parçalar bisikletinizin kullanım ömrünün kısalmasına neden olacaktır. Shimano PTFE Drylube Bottle 100 ml ürünü ile bisikletinizin ihtiyacı olan bakımı her an pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Shimano PTFE Drylube Bottle 100 Ml Özellikleri:

·         Kolayca taşınabilmesi için 100 ml boyutlarında üretilmektedir.

·         Zincirin ve sürekli hareket halinde olan parçaların, hareket kabiliyetinin ve dayanıklılığının artmasını sağlar.

·         Sürtünmeye bağlı aşınmayı etkili şekilde azaltır.

·         Bisikletinizin sessiz çalışmasını sağlar.

·         Nemli ortamlardan kaynaklı paslanmayı önler.

Sitemizde bulabileceğiniz ürünü inceledikten sonra, kolayca satın almanız mümkün.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Zincir Yağı PTFE Drylube Bottle 100 Ml
Değerlendirmeniz
To Top