SKU
IRD4601SS

Arka Aktarıcı 10s SS RD-4601 Tiagra 25-30T

Shimano arka değiştiriciler, her bisiklet ve vites sistemi için mevcut olup bisikletinize uygun yedek parça almanızı sağlar.
Özel Fiyat 190,79 ₺ Normal fiyat 212,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Arka Aktarıcı 10s SS RD-4601 Tiagra 25-30T
Marka
Shimano

Her yaştan kadın ve erkeğin yapabileceğibir spor olan bisiklette eğlence ve rekabet kavramları oldukça yüksektir. Sağlıklı kalarak eğlenme ihtimalini de sizlere sağlar. Bisiklet sporundan keyif alabilmek için yedek parçalar ve bisiklet komponentleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Kendi bisikletiniz söküp takmak zaman geçirirken eğlenebilmenizi ve bisikletiniz ile daha fazla bütünleşmenizi sağlamaktadır.

Shimano Rear Derailleur 10s SS RD-4601 Tiagra 25-30T Özellikleri

Shimano arka değiştiriciler, her bisiklet ve vites sistemi için mevcut olup bisikletinize uygun yedek parça almanızı sağlar. Arka aktarıcı çeşitleri arasında piyasada bulunan çeşitler, kısa bacak, uzun bacak, orta boy bacak, düz yay ve ters yaydır. Teknik terimleri bilmek zorunda değilsiniz. Ancak Shimano Rear Derailleur 10s SS RD-4601 Tiagra 25-30T merak edenler için şu şekilde söylenebilir:

  • Minimum 11T düşük çark maksimum ise 30 T çarkına sahiptir.
  • Gümüş renk olarak satılır.
  • 10 arka vitesli bisikletde kullanılır.
  • Düz yol şehir içi bisikletlerinde tercih edilen Tiagra vites sistemi için uygundur.

Ürünü şimdi almak için stoklar tükenmeden sipariş verebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Arka Aktarıcı 10s SS RD-4601 Tiagra 25-30T
Değerlendirmeniz
To Top