SKU
ERDTX35D

Arka Aktarıcı 6/7s RD-TX35 Tourney TX Direct Att

Rear Derailleur 6/7s RD-TX35 Tourney TX Direct Att hem şehir içi kullanımda hem de dağ bisikletlerinde oldukça uygun bir yapıya sahiptir.
Özel Fiyat 43,20 ₺ Normal fiyat 48,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Arka Aktarıcı 6/7s RD-TX35 Tourney TX Direct Att
Marka
Shimano

Shimano arka aktarıcı sayesinde bisikletinizin var olan performansını bir adım daha ön plana çıkarma imkanını elde edebilirsiniz. Fiyat performans ilişkisi bakımından da oldukça olumlu bir yapı söz konusu olduğu için kişilerin aldıkları hizmetten memnun kalacakları vaat edilmektedir. Bunun yanı sıra ürünler garanti ile de koruma altına alınmaktadır. Garantili olduğu için herhangi bir arızalanma durumunda firma ile iletişime geçebilir gerekli önlemlerin alınmasını sağlayabilirsiniz.

Arka Aktarıcı Özellikleri

  • Mega Lite teknolojisine sahiptir ve bu biçimde üretilmiştir.
  • 45 dişlik bir kapasitesi bulunmaktadır. Bunun dışında üst bir seviyede kullanılması söz konusu değildir.
  • Çelik alüminyum karışımından imal edilmiştir. Bu nedenle temizlemesinden tutun dayanıklılığına kadar her bir özelliği ön plana çıkmaktadır.

Rear Derailleur 6/7s RD-TX35 Tourney TX Direct Att hem şehir içi kullanımda hem de dağ bisikletlerinde oldukça uygun bir yapıya sahiptir. Siz de kısa bir süre içerisinde satın alabilir ve vites geçirmeden tutun hız kazanmaya kadar her bir adımı daha makul bir biçimde tamamlama imkanını elde edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Arka Aktarıcı 6/7s RD-TX35 Tourney TX Direct Att
Değerlendirmeniz
To Top