SKU
ESMRT56S

Shimano Rotor/Disk 160mm 6 Vida SM-RT56

Rotor/Disk 160mm 6 Vida SM-RT56 bu özellikleri sayesinde hem şehir içi hem de dağ bisikletlerinde aktif olarak kullanılabilmektedir.
Özel Fiyat 95,98 ₺ Normal fiyat 106,65 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Rotor/Disk 160mm 6 Vida SM-RT56
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Shimano üretmiş olduğu bisiklet ekipmanları ile uzun bir süre kullanabileceğiniz bir araç tasarlamanızı mümkün kılmaktadır. Sağlanan yedek parçalar ve ekipmanların oldukça uygun fiyatlı olması sebebi ile kişileri memnun eden bir yapısı vardır.

Sadece fiyat aralığı sebebi ile değil aynı zamanda garantili olması ve yüksek performansı ile de memnuniyet uyandırmaktadır. 160 mm olan rotor sayesinde bisikletinizin sergilediği gücü bir kademe daha ön plana çıkarabilirsiniz.

Rotor Disk Özellikleri

  • Rotorun yapısı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Pedalların ve zincirin performansı rotor sayesinde çok daha sorunsuz olacaktır.
  • Dış etkenlere karşı dayanıklılığının da üst seviyede olması memnuniyet bırakıcı noktalardan bir diğeridir.
  • 160 mm çapa sahiptir. Bu modelin çap bakımından 180 mmlik bir de alternatifi bulunmaktadır. Bisikletinizin yapısına göre ikisinden birini tercih edebilirsiniz.

Rotor/Disk 160mm 6 Vida SM-RT56 bu özellikleri sayesinde hem şehir içi hem de dağ bisikletlerinde aktif olarak kullanılabilmektedir. Dağ bisikletlerinde kullanılan rotorların özellikle dayanıklılıklarının yüksek olmasına dikkat edilmelidir. Ancak bu şekilde zorlu parkurları güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Rotor/Disk 160mm 6 Vida SM-RT56
Değerlendirmeniz
To Top