SKU
ESHM089G440W

Shimano Ayakkabı Shoes SH-M089 MTB Unisex White 44

Shimano Shoes SH-M089 MTB Unisex White 44 aracılığı ile parkurlarda sorun yaşamadan en yüksek performansınızı sergileme imkanını elde edebilirsiniz.
764,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Ayakkabı Shoes SH-M089 MTB Unisex White 44
Marka
Shimano
Numara
44
Renk
Beyaz

Bisiklet sürerken ya da zorlu parkurlarda yürüyüş yaparken özellikle kullandığınız ayakkabının performansınızı direkt olarak etkilediğinin farkında olmalısınız. Performansınızın sorunsuz olabilmesi için ayaklarınızın pedaldan ya da zorlu parkur engebelerinden asla kaymaması gerekmektedir.

Shimano bu noktaları göz önünde bulundurarak ayakkabıları tasarlamış ve oldukça uygun fiyatlar ile piyasaya sürmüştür. Fiyat performans ilişkisi bakımından incelendiği zaman ödenen miktarın oldukça düşük olmasına karşın yüksek bir performans sağladığı da konunun uzmanları tarafından onaylanmaktadır.

Shimano Shoes SH-M089 MTB Unisex White 44 Özellikleri

  • Taban konusunda herhangi bir sorun yaşamamanız için kaymaz bir yüzey oluşturulmuştur.
  • Yüzeyin kaymaz olmasının dışında tabanın da ayağınızı olumsuz yönde etkilememesi için gerekli olan adımlar atılmıştır.
  • İpleri çözülmesi olasılığına karşı gerekli önlemler alınmış ve kapalı bağcık uygulanmıştır.
  •  Sentetik deriden imal edildiği için herhangi bir yırtılma da söz konusu olmayacaktır.
  • Bisiklet pedallarına uygun olan bu ayakkabıların gücünüzü parkura vermeniz için uygun ortamı hazırlayacağından da emin olabilirsiniz.

Shimano Shoes SH-M089 MTB Unisex White 44 aracılığı ile parkurlarda sorun yaşamadan en yüksek performansınızı sergileme imkanını elde edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Ayakkabı Shoes SH-M089 MTB Unisex White 44
Değerlendirmeniz
To Top