SKU
ESHSD66C44L

Shimano Ayakkabı Shoes Tour SD66L Black 43-44

Shimano Shoes Tour SD66L Black 43-44 numaralarını uygun fiyat ile satın alabilir ve artık spor saatlerinizi daha rahat geçirebilirsiniz.
Özel Fiyat 396,00 ₺ Normal fiyat 440,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Ayakkabı Shoes Tour SD66L Black 43-44
Marka
Shimano
Numara
43
Renk
Siyah

Shimano üretmiş olduğu bisikletlerin yanı sıra diğer spor ekipmanları konusunda da oldukça zengin bir listeye sahiptir. Özellikle imal edildiği materyallere göre ve performansına oranla sahip olduğu fiyat aralığı makul olduğu için daha çok dikkat çekmektedir.

Kadınlara ve erkeklere uygun farklı yürüyüş ayakkabıları bulunmaktadır. Her türlü sporu yaparken kullanabileceğiniz farklı modeller bu marka tarafından uygun fiyatlar ile beğeninize sunulmaktadır. Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman ne denli memnun olduklarını siz de görebilirsiniz.

Shimano Shoes Tour SD66L Black 43-44 Özellikleri

  • Su geçirmeyen bir şekilde tasarlanmıştır.
  • Oldukça hafif olmasına rağmen dayanıklılığı yüksektir.
  • Yürüyüş sırasında çok zorlu parkurlardan geçseniz bile yer tutuş özelliği kuvvetli olduğu için kısa bir süre içerisinde parkura alışabilirsiniz.
  • Sentetik deriden imal edilmiştir. Yırtılma ya da sökülme gibi bir durumun söz konusu olması mümkün değildir.

Shimano Shoes Tour SD66L Black 43-44 numaralarını uygun fiyat ile satın alabilir ve artık spor saatlerinizi daha rahat geçirebilirsiniz. Tam olarak ergonomik olduğundan ayak şeklinizin bozulmaması için de gerekli önlemler alınmıştır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Ayakkabı Shoes Tour SD66L Black 43-44
Değerlendirmeniz
To Top