Sadece 1 kaldı
SKU
ESHMT34G420B

Shimano Ayakkabı Trekking Model MT34B Mavi Size 42

Trekking Model MT34B Mavi Size 43 numara ve bunun haricinde diğer numara seçenekleri ile kişilere sunulmaktadır.
Özel Fiyat 722,16 ₺ Normal fiyat 802,40 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Ayakkabı Trekking Model MT34B Mavi Size 42
Marka
Shimano
Numara
43
Renk
Mavi

Shimano üretmiş olduğu bisiklet ve trekking ayakkabıları ile sporcuların çok daha rahat bir şekilde aktivitede bulunmalarını mümkün kılmaktadır. Bu ayakkabıların neredeyse en makul fiyatlar ile alınabileceği markalardan biri olan Shimano tasarım bakımından ergonomiklikten asla vazgeçmemektedir.

Shimano sadece ayakkabı konusunda değil aynı zamanda bisiklet ve bisikletlerin ihtiyaç duyabileceği yedek parçalar alanında da çok geniş bir skalaya sahiptir. Sunulan ayakkabı modelleri de geniş ürün skalasının parçalarından biridir.

Ayakkabı Özellikleri

  • Ayakkabının toplam ağırlığı 640 gramdır. Oldukça hafif olması sebebi ile kişilerin performansı üzerinde asla olumsuz bir etki bırakmamaktadır.
  • Dayanıklı bir suni deriden imal edilmiştir.
  • Ayak tabanınızın şeklini alabilecek minvalde tasarlanan bu ayakkabı parkurlarda göstereceğiniz performansa katkıda bulunmaktadır.
  • Tam tur bir sistem ile tasarlanmış olan bir arka kısma sahiptir. Bu da ayakkabının giyilip çıkarılmasını kolaylaştırmaktadır.

Trekking Model MT34B Mavi Size 43 numara ve bunun haricinde diğer numara seçenekleri ile kişilere sunulmaktadır. Sunulan fiyat aralığı da oldukça makul olduğu için spor severlerin dikkatini çeken bir yapı söz konusudur.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Ayakkabı Trekking Model MT34B Mavi Size 42
Değerlendirmeniz
To Top