Sadece 1 kaldı
SKU
ESHMT34G420L

Shimano Ayakkabı Trekking Model MT34L Siyah Size 42

Trekking Model MT34L Siyah Size 42 ve daha birçok numarayı içersinde bulunduran bir kategoridedir. Bu kategoriden satın alım gerçekleştirmiş sporcuların yapmış oldukları yorumlar da oldukça olumludur.
Özel Fiyat 690,30 ₺ Normal fiyat 767,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Ayakkabı Trekking Model MT34L Siyah Size 42
Marka
Shimano
Numara
42
Renk
Siyah

Shimano firmasının piyasaya sürmüş olduğu spor ayakkabılarının performansınızı artıracağından emin olabilirsiniz. Özellikle parkur koşucularındansanız ya da trekking yaparken daha yüksek bir performans sergilemek isterseniz bu markanın ürünlerini tercih etmek sizin için çok mantıklı olacaktır.

Shimano markası kapsamında ortaya koyulan modellerin her biri kadın ve erkek kategorilerinde oldukça geniş bir numara skalası ile kişilere sunulmaktadır. Renk konusunda da dilediğinizi tercih etme imkanınız vardır.

Shimano Trekking Model MT34L Siyah Size 42 Özellikleri

  • Kauçuk bir tabana sahip olduğu için hem pedal çevirme verimi hem de yürüyüş konusunda adım atmanız daha kolay ve verimli bir hale gelecektir.
  • Ayağınızın şeklini alan bir orta taban mevcuttur bu da daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.
  • Yürüyüş konforu için bağcıklar da kapalı bir biçimde tasarlanmıştır.
  • Suni deriden imal edilmektedir.

Trekking Model MT34L Siyah Size 42 ve daha birçok numarayı içersinde bulunduran bir kategoridedir. Bu kategoriden satın alım gerçekleştirmiş sporcuların yapmış oldukları yorumlar da oldukça olumludur. Fiyat bakımından da uygun olduğu için her sporcu için gayet makuldür.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Ayakkabı Trekking Model MT34L Siyah Size 42
Değerlendirmeniz
To Top