SKU
ESHMT44G430L

Shimano Ayakkabı Trekking Model MT44L Siyah Size 43

Trekking Model MT44L Siyah Size 43 numara ve koleksiyonda er alan diğer numaralar ile satışa sunulmaktadır.
Özel Fiyat 737,10 ₺ Normal fiyat 819,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Ayakkabı Trekking Model MT44L Siyah Size 43
Marka
Shimano
Numara
43
Renk
Siyah

Shimano markasının sunmuş oldukları spor ürünlerinin kalitesi bu alana ilgisi olan kişiler tarafından onaylanmaktadır. Fiyat ve kalite performansı bakımından bir değerlendirme yapıldığı zaman markanın ne denli önemli bir yapıya sahip olduğu bir defa daha ortaya çıkmaktadır.

Özellikle yürüyüş sırasında kullanılacak olan ayakkabıları büyük bir özenle seçmelisiniz. Seçilen modellerin yol tutuşunun yükse olması gerekmektedir. Taban kısmı kaygan olan ayakkabıların performans sergileme konusunda sıkıntı çıkarabilecekleri de eklenmelidir.

Shimano Trekking Model MT44L Siyah Size 43 Özellikleri

  • Tek parça yapıdan oluştuğu için giyme ve çıkarma işlemleri sizin için daha kolay olacaktır.
  • Ayakkabının ayağınızdan kayması gibi bir durum da söz konusu değildir. Bunun için özel bir kaymaz taban sistemi hazırlanmıştır.
  • Hafif ve ortopedik bir düz iç taban  kullanılmaktadır.

Trekking Model MT44L Siyah Size 43 numara ve koleksiyonda er alan diğer numaralar ile satışa sunulmaktadır. Spor yaparken ayaklarınızın rahat edebilmesi için bu model sizin için uygun seçim olacaktır. Kadın ya da erkek fark etmeksizin spor ayakkabıları konusunda bu markanın yüksek standartlarda ürünler sunduğu da belirtilmelidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Ayakkabı Trekking Model MT44L Siyah Size 43
Değerlendirmeniz
To Top