SKU
ESHMT44G450L

Ayakkabı Trekking Model MT44L Siyah Size 45

Trekking Model MT44L Siyah Size 45 numaralı bu model sayesinde spor sırasında çok daha rahat hareket edebilme imkanını elde edebilirsiniz.
Özel Fiyat 524,00 ₺ Normal fiyat 627,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Ayakkabı Trekking Model MT44L Siyah Size 45
Marka
Shimano

Shimano yürüyüş ayakkabılarının dayanıklılığı oldukça yüksektir. Kişilerin ayakkabılar ile rahat bir biçimde hareket etmeleri için ergonomik bir tasarım benimsenmiştir. Siz de Shimano markasının spor malzemeleri konusunda ne denli yetkin olduğunu satın aldığınız bu ürün ile anlayabilirsiniz.

Üretilen ayakkabıların renk ve numara seçenekleri bulunmaktadır. Bu nedenle kadın ve erkeklerin koleksiyonda olmak şartıyla diledikleri numarada diledikleri renkte ürüne erişim sağlamaları mümkün hale getirilmiştir.

Shimano Trekking Model MT44L Siyah Size 45 Özellikler

  • Bisiklet sürme ve yürüyüş sırasında ayakkabılarınız performansınızı direkt olarak etkilemektedir.
  • Shimano sayesinde hem şık bir görünüme sahip olan hem de ortopedik ürünlere erişim sağlayabilirsiniz.
  • Shimano markası ayakkabıların hafif olmasına da oldukça önem vermektedir. Bu hafif ayakkabılar ile performansınızı kısıtlamadan dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

Trekking Model MT44L Siyah Size 45 numaralı bu model sayesinde spor sırasında çok daha rahat hareket edebilme imkanını elde edebilirsiniz. Fiyat bakımından incelendiği zaman da aynı özellikleri sunan diğer markalardan çok daha makul bir skalada olduğu görülmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Ayakkabı Trekking Model MT44L Siyah Size 45
Değerlendirmeniz
To Top