SKU
ESTEF41R7AL

Vites/Fren Kolu Sağ ST-EF41 EZ-Fire 7s

Vites/Fren Kolu Sağ ST-EF41 EZ-Fire 7s modeli sayesinde sorunsuz bir biçimde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir yedek parça elde edebilirsiniz.
Özel Fiyat 105,14 ₺ Normal fiyat 116,82 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Vites/Fren Kolu Sağ ST-EF41 EZ-Fire 7s
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Shimano firmasının bisiklet modelleri ve bisikletler için imal etmiş oldu yedek parçaların performansları oldukça üst seviyededir. Fiyat bakımından incelendiği zaman sağladığı üstün hizmete göre oldukça makul bir skalada olduğu da görülmektedir. Shimano fren kolları da güvenilirliği ve uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir.

Shimano Vites/Fren Kolu Sağ ST-EF41 EZ-Fire 7s Özellikleri

  • İç ve dış yüzeyde tutuşu güçlendirecek ek donanımlar bulunmaktadır. Bu tutuşun artırılması için reçine ve çelik kullanılmıştır. Reçine ve çelik özellikle dayanıklılığın artırılması ve tutuşun güçlendirilmesi için büyük bir önem arz etmektedir.
  • Kol malzemeleri alüminyumdur. Alüminyum yüzeyin üzeri gerekli olan kalitede bir boya ile renklendirilmiştir.
  • Sıkma vidasının imal edildiği malzeme ise paslanmaz çeliktir. Bu nedenle dış faktörlere karşı çok daha dayanıklı bir sistem oluşturulabilmektedir.
  • Sistem iki yönlü bir biçimde çalışmaktadır.

Vites/Fren Kolu Sağ ST-EF41 EZ-Fire 7s modeli sayesinde sorunsuz bir biçimde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir yedek parça elde edebilirsiniz. Garanti kapsamında yenileme ve hatta kusur firmadan kaynaklanıyorsa değişim yapmanız dahi söz konusudur.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Vites/Fren Kolu Sağ ST-EF41 EZ-Fire 7s
Değerlendirmeniz
To Top