SKU
ESTEF41P7AL

Shimano Vites/Fren Kolu Set 3x7s ST-EF41 V-fren

Vites/Fren Kolu Set 3x7s ST-EF41 V-fren bu nitelikleri sayesinde hem şehir içi kullanım için hem de dağ bisikletleri için oldukça uygundur.
Özel Fiyat 152,10 ₺ Normal fiyat 169,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Vites/Fren Kolu Set 3x7s ST-EF41 V-fren
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Shimano üretmiş olduğu yedek parçalar ve ekipmanlar ile bisikletinizin çok daha yüksek bir performans ile çalışmasını mümkün kılmaktadır. Kişilerin seçmiş olduğu ürünlerin piyasada farklı markalar tarafından üretilmiş versiyonlarına bakıldığı zaman Shimano markasının fiyat bakımından ne denli uygun fiyatlı olduğu anlaşılmaktadır. Ayrıca sağlanan garanti ek hizmeti de memnuniyet yaratan noktalardan bir diğeridir.

Fren Kolu Özellikleri

  • Dişli ölçüleri bakımından minimum 21 maksimum ise 28 adet kapsayabilmektedir. Bu sınırların dışında olan bisikletlerde kullanılması söz konusu değildir.
  • Tür bakımından bir kısıtlama yapılmasa da şehir içi kullanılacak olan bisikletlerde daha yüksek performans sergileyeceği bilinmektedir.
  • Renklendirme işlemlerinden tutun ürünün materyaline kadar her bir nokta dikkatli bir şekilde imal edildiği için uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkündür.
  • Fren kolunun uzunluğu 2 parmak olarak belirlenmiştir.

Vites/Fren Kolu Set 3x7s ST-EF41 V-fren bu nitelikleri sayesinde hem şehir içi kullanım için hem de dağ bisikletleri için oldukça uygundur. Dayanıklılık ve fiyat bakımından bisiklet severleri memnun etmesi tercih edilebilirliğini de artırmaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Vites/Fren Kolu Set 3x7s ST-EF41 V-fren
Değerlendirmeniz
To Top