SKU
ESTEF41LBL

Shimano Vites/Fren Kolu Sol ST-EF41-LEZ-Fire 3s

Vites/Fren Kolu Sol ST-EF41-L EZ-Fire 3s yukarıda sıralanan özellikleri sayesinde piyasada çok daha fazla tercih edilmektedir.
Özel Fiyat 83,52 ₺ Normal fiyat 92,80 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Vites/Fren Kolu Sol ST-EF41-LEZ-Fire 3s
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisikletinize dahil etmiş olduğunuz ek ekipmanlar ile performansı çok daha yüksek bir araç elde edebilirsiniz. Mevcut olarak var olan parçaları yenilerseniz ya da amacınız dahilinde değiştirirseniz aracınız çok daha yüksek bir performans sergileyecektir. Shimano bu konuda yetkin malzemeler üreten ve kullanıcı memnuniyetine de önem veren firmalardan bir tanesidir.

Vites/Fren Kolu Sol Özellikleri

  • Kolun renklendirmesinde bir sıkıntı olmaması için çok özenli bir şekilde materyal seçilmektedir.
  • Alüminyumdan imal edilmiş bu yedek parçanın sahip olduğu renklendirme oldukça kalitelidir. Uzun seneler kullanılsa bile herhangi bir aşınma meydana gelmeyeceği de belirtilmelidir.
  • Dişli malzemeleri reçine ve çelikten üretilmiştir. Bu şekilde dayanıklılık bir kademe daha ön plana çıkmaktadır.

Vites/Fren Kolu Sol ST-EF41-L EZ-Fire 3s yukarıda sıralanan özellikleri sayesinde piyasada çok daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca kişilerin ödemeleri gereken tutarın diğer markalara göre daha düşük olduğu da görülmektedir. Sergilediği performansa göre bu denli uygun fiyatlı olması sebebi ile bisikletçilerin en çok tercih ettikleri markaların başında gelmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Vites/Fren Kolu Sol ST-EF41-LEZ-Fire 3s
Değerlendirmeniz
To Top