SKU
Y60098911

Shimano Vites İç Kablo SUS 2100mm

Vites İç Kablo SUS 2100mm ile vitesinize giden bağlantıların tamamını yapabilirsiniz.
Özel Fiyat 31,49 ₺ Normal fiyat 35,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Vites İç Kablo SUS 2100mm
Marka
Shimano

Günümüzde insanlar her zorluğa karşı önceden hazırlıklı olarak hareket etmektedir. Bisiklet konusunda da aracınızın başına her an bir problem gelebileceğini unutmadan hareket etmeniz gerekir. Bisiklet kablolarınızı ihtiyaç halinde değil de önceden set olarak alırsanız herhangi bir problemle karşılaştığınızda bisiklet kullanamaz hale gelmeyeceksiniz. Vites kablo setleri Shimano firmasında yol, dağ gibi kategorilerde ayrı olarak satılmaktadır. Bisikletinizin türüne göre önceden bu kablolardan sipariş verebilirsiniz. İç ve dış kablolar bisikletinizin temel parçaları arasında bulunur.

Shimano Vites İç Kablo SUS 2100mm Özellikleri

Vites İç Kablo SUS 2100mm ile vitesinize giden bağlantıların tamamını yapabilirsiniz. Bu setin özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • 2100 mm uzuluğundadır.
  • Dış yüzeyi teflon kaplı ve üretim malzemesi paslanmaz çelik olarak belirtilmiştir.
  • Dış yüzeyinin rengi siyahtır.
  • Kablo çapı 1.2 mm olarak verilmiştir.
  • Özellikle arka vites hattı olarak MTB tip bisikletlerde kullanılmaktadır.

Gelişmiş teknoloji ürünü olan bu kablolar bisiklet sürüşlerinizi profesyoneller gibi yapmanızı sağlayacaktır. Vites geçişlerinde bu kablodan sonra hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Vites İç Kablo SUS 2100mm
Değerlendirmeniz
To Top