SKU
ESLRS35P7A

Shimano Vites Kolu Set 3x7s Gösterge SL-RS35 Tourney Kablo Dhl

Vites Kolu Set 3x7s Gösterge SL-RS35 Tourney Kablo Dhl sürüş konusunda size yardım edecek ve hız kazanmanızı kolaylaştıracaktır.
Özel Fiyat 68,40 ₺ Normal fiyat 76,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Vites Kolu Set 3x7s Gösterge SL-RS35 Tourney Kablo Dhl
Marka
Shimano

Bisiklet ile hız kazanabilmek için doğru noktalarda vites değişimi gerçekleştirmelisiniz. Ancak bu şekilde parkurda hız kazanmak sizin için daha kolay hale gelecektir. Shimano sayesinde vites kolunuzda yenilemeler ve değişiklikler yapabilirsiniz.

Shimano vites kolu set halinde satışa sunulmaktadır. Her bir parça firma tarafından garanti altına alınmıştır. Bu garanti sayesinde üründe herhangi bir aksaklık sezdiğinizde iade etme imkanınız da bulunmaktadır.

Vites Kolu Özellikleri

  • Ürün ağırlığı 350 gramdır. Oldukça hafif olduğu için sizin bisikleti yönlendirmeniz sırasında herhangi bir sorun çıkarmayacaktır.
  • Hassas bir yapısı olduğu için vites değiştirmek istediğiniz zaman direkt olarak uygulamaya geçme imkanı bulunmaktadır.
  • Vites değiştirdiğiniz zaman bu değişim direkt olarak optiğe yansıyacaktır.
  • Vites değiştirme sırasında herhangi bir ses çıkmayacağından da emin olabilirsiniz.

Vites Kolu Set 3x7s Gösterge SL-RS35 Tourney Kablo Dhl sürüş konusunda size yardım edecek ve hız kazanmanızı kolaylaştıracaktır. Vites değişimi sırasında takılmalar gerçekleştiren eski vites kolunuzdan kurtularak uygun fiyatlar ile bu ergonomik ürünü satın alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Vites Kolu Set 3x7s Gösterge SL-RS35 Tourney Kablo Dhl
Değerlendirmeniz
To Top