SKU
WS1500121

Zincir Yağı Wetlube Bottle 100 Ml

Shimano Wetlube Bottle 100 ml ürünü ile bisikletinizin ihtiyacı olan bakımı kolayca yapabilirsiniz.
Özel Fiyat 35,11 ₺ Normal fiyat 39,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Zincir Yağı Wetlube Bottle 100 Ml
Marka
Shimano

Ulaşım, spor ya da hobi amaçlı olarak kullandığımız bisikletin bakımı çok önemlidir. Uzun ömürlü olarak kullanabilmek için bakım ve temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekir. Aksi taktirde, bisikletin kirlilik oranı artacak ve sürüş performansını olumsuz olarak etkileyecektir.

Shimano, bisikletinizin bakım ve temizliği için ihtiyacınız olan tüm ürünleri üretmekte ve bisiklet kullanıcılarına sunmaktadır. Bakım aşamasında özellikle, sürekli hareket halinde olan parçaların yağlanmasına dikkat edilmelidir. Bu parçaların yeteri kadar yağlanmaması durumunda, parçalar birbirini aşındıracak ve bisikletinizin kullanım ömrü kısalacaktır. Shimano Wetlube Bottle 100 ml ürünü ile bisikletinizin ihtiyacı olan bakımı kolayca yapabilirsiniz.

Shimano Wetlube Bottle Özellikleri:

·         Bisikletinizin sessiz çalışmasına yardımcı olur.

·         100 ml boyutu ile yanınızda taşımanız mümkündür.

·         Zincir ve dönen diğer parçaların hareket kabiliyetini ve dayanıklılığını arttırır.

·         Sürtünmeye bağlı aşınmanın azalmasını sağlar.

·         Olumsuz hava koşulları ve nemli ortamlarda paslanmasını önler.

Çok yer kaplamayan minimal boyutuyla, bisiklet yolculuklarınızda yanınızda taşıyabilir ve gerekli olan bakımı kolayca yapabilirsiniz. Sitemizde bulabileceğiniz ürünü kolay ödeme seçenekleriyle satın almanız mümkün.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Zincir Yağı Wetlube Bottle 100 Ml
Değerlendirmeniz
To Top