SKU
ICN7901116

Shimano Zincir 116 Bakla CN-7901 10-vites

Zincir 116 Bakla CN-7901 10-vites modeli bu özellikleri sayesinde tercih edilirliği de en yüksek olan ürünlerden bir tanesidir.
Özel Fiyat 156,60 ₺ Normal fiyat 174,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Zincir 116 Bakla CN-7901 10-vites
Marka
Shimano

Bisiklet performansını en net şekilde etkileyen noktaların başında zincir kalitesi gelmektedir. Bu nedenle seçim yaparken hem bisikletinizin türünü hem de hangi alanda kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız.

Dağ bisikletlerinde kullanılması tavsiye edilen ile şehir içlerinde kullanımı tavsiye edilenlerin genel prensip bakımından birbirinden farklı oldukları da belirtilmelidir. Shimano bu konuda yüksek standardı ürünler ortaya çıkarmaya devam etmektedir. Çıkarılan ürünlerin kalitesi sayesinde elde edilecek olan sürüş keyfi de bir derece daha artış göstermektedir.

Zincir Özellikleri

  • Bu zincirin bakla sayısı 116 olarak belirlenmiştir.
  • Çinko ve alüminyumun alaşımından imal edildiği için oldukça parlak ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.
  • Pim tipi ampul bağlama sistemine sahiptir.
  • Hyper Glide teknolojisini de içerisinde barındırmaktadır. Bu teknoloji ile üretildiği için kusur ortaya çıkarma oranı da en düşük seviyededir.

Zincir 116 Bakla CN-7901 10-vites modeli bu özellikleri sayesinde tercih edilirliği de en yüksek olan ürünlerden bir tanesidir. Fiyatına bakıldığı zaman sergilediği performansa göre oldukça düşük bir seviyede olduğu da eklenmesi gereken detaylardandır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Zincir 116 Bakla CN-7901 10-vites
Değerlendirmeniz
To Top