SKU
ECNHG53C116I

Shimano Zincir 116 Bakla CN-HG53 9-vites

Tırmanışlarda, şehir içinde veya dağda kullanıma uygun tüm bisikletlerde daha iyi performans için Shimano zincir 116 bakla CN-HG53 9-vites kullanıma uygundur.
Özel Fiyat 165,47 ₺ Normal fiyat 183,86 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Zincir 116 Bakla CN-HG53 9-vites
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Çelik malzemeyle üretimi gerçekleştirilen 116 bakla zincir sayesinde siz de bisikletinizde hızlı vites değiştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Tırmanışlarda, şehir içinde veya dağda kullanıma uygun tüm bisikletlerde daha iyi performans için Shimano zincir 116 bakla CN-HG53 9-vites kullanıma uygundur.

116 Bakla Zincir Özellikleri

  • 116 bakladan oluşan zincir, kırılma sorunu olmadan kullanılabiliyor.
  • Yeni CN-HG53 serisi zincir vites değiştirmede ve hızlı dönüşte herhangi bir sorun ortaya çıkarmaması için özel olarak üretilmiştir.
  • Bisiklet sürücülerinin Shimano güvencesiyle zincirlerini yenileyebilmeleri sağlanıyor.
  • 9 viteste kullanıma uygun olması sayesinde hem tüm viteslere hızlıca geçiş yapılabiliyor hem de vitesin yeni zincirle uyumunda bir sorun ortaya çıkmıyor.
  • Çelik malzemeden yapılan zincir uzun yıllar boyunca herhangi bir şekilde paslanma, sürüş esnasında darbe haricinde kırılma yapmadan kullanıma uygundur.

9 viteste birden sürüş imkanı tanıyor olması nedeniyle özellikle 116 baklalı CN-HG53 serisinin son modelini bisikletinizde kullanabilirsiniz. Çelik zincir uzun yıllar boyunca gerekli bakım yapılırsa bisiklette yer alabilir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Zincir 116 Bakla CN-HG53 9-vites
Değerlendirmeniz
To Top