SKU
ECNHG71C116I

Shimano Zincir 116 Bakla CN-HG71 6/7/8-Vites

Sitemizden sipariş verebilmek adına Shimano zincir 116 bakla cn-hg71 6/7/8-vites modelimizi ya da farklı alternatifleri seçmeniz yeterlidir.
Özel Fiyat 126,00 ₺ Normal fiyat 140,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Zincir 116 Bakla CN-HG71 6/7/8-Vites
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisiklet parçalarından anlamayan bireyler adına Shimano birbirinden farklı ürünler oluşturmaktadır. Dayanıklı ve sağlam ürünler oluşturan firmamız, bireylerin bisikletlerini daha iyi bir şekilde kullanmalarına yardımcı olur. Seyahatlerinde ya da kısa süreli yolculuklarında bisikletleri tercih eden bireyler, dayanıklı ürünlerimizden satın alarak güzel zaman geçirebilirler. Ekonomik fiyatlara sahip bisiklet parçalarımız, tamamen doğa dostu ürünlerden üretilmektedir.

Bisiklet Sürüşlerinizi Daha Konforlu Hale Getirin

Shimano markamıza ait birbirinden farklı zincirler sayesinde bireyler bisikletlerini daha kolay bir şekilde kullanabilirler. Aynı zamanda dayanıklı zincirlerimiz tekerleklerin kaymasını da engellemektedir. Sitemizden sipariş verebilmek adına Shimano zincir 116 bakla cn-hg71 6/7/8-vites modelimizi ya da farklı alternatifleri seçmeniz yeterlidir.

Özellikleri;

·         6/7/8 vites sistemine sahip bisikletlerde kolay bir şekilde kullanılabilir.

·         Dayanıklı ve özel çelikten üretilmektedir.

·         Yapısının bozulmaması adına düzenli temizliğini yapmak önemlidir.

·         Garantili bir ürün olması nedeniyle problem yaşanması halinde kısa sürede değiştirilebilir.

Sipariş verdiğiniz bisiklet aksesuarlarımız ve yardımcı aparatlarımız sayesinde yolculuklarınızı daha keyifli ve aynı zamanda sorunsuz bir hale getirebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Zincir 116 Bakla CN-HG71 6/7/8-Vites
Değerlendirmeniz
To Top